Zakres usług

Nasza Kancelaria nie specjalizuje się we wszystkim, ponieważ nie ma ludzi dobrych w każdej dziedzinie. Wieloletnia praktyka pozwoliła wypracować nam pewien model działań, w których śmiało możemy powiedzieć, że się specjalizujemy.

Doradzamy, reprezentujemy lub sporządzamy pisma.

To Klient określa nam na czym mu zależy.

Specjalizujemy się w:

  • prawie karnym i karnoskarbowym ;
  • prawie cywilnym, w tym prawie rodzinnym (rozwód, alimenty, kontakt, władza rodzicielska) i spadkowym, a także w sprawach podziałowych ( dział spadku, podział majatku małżonków);
  • umowach, pomagamy przedsiębiorcom, prowadzimy obsługę prawną projektów unijnych;
  • sprawach imigracyjnych.

 

Kancelaria oferuje pomoc prawną również w języku angielskim, co umożliwia nie tylko bezpośredni kontakt z Klientem anglojęzycznym, a także podjęcie negocjacji w tymże języku. Kancelaria oferuje pomoc w sporządzaniu pism do organów zagranicznych, co umożliwia Klientowi zapewnienie pomocy prawnej m.in. w sprawach alimentacyjnych, związanych z podziałem majątku, umowami, co znacznie ułatwia porozumienie, szczególnie gdy jedna ze stron nie tylko zamieszkuje zagranicą, lecz posługuje się wyłącznie językiem angielskim, bądź np. duńskim, norweskim.

W trakcie porady uzyskują Państwo całokształt informacji związanych zarówno z możliwym przebiegiem postępowania jak i z jego konsekwencjami, bądź szansami powodzenia dla Klienta.

Honorarium jest ustalane indywidualnie w zależności od stopnia zawiłości sprawy.