Kancelaria Adwokacka w Szczecinie

Witamy na stronie naszej Kancelarii prawniczej

Kancelaria mieści się w ścisłym centrum Szczecina przy ul. Małopolskiej 7/2. Kancelaria jest zlokalizowana tuż za Sądem Rejonowym Szczecin-Prawobrzeże i Zachód, nieopodal Sądu Okręgowego ( Wydział X Rodzinny, VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych, VIII Wydział Gospodarczy), a także w pobliżu Komendy Wojewódzkiej Policji.  

Kancelaria prowadzona jest przez adwokat Agnieszkę Juchno-Marcjan, która jest absolwentką zarówno Wydziału Prawa i Administracji, jak i Wydziału Ekonomicznego, Uniwersytetu Szczecińskiego. Aplikację adwokacką odbyła przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Szczecinie pod patronatem adwokata Grzegorza Wołka. Posługuje się biegle językiem angielskim, zarówno w mowie jak i piśmie.

Nasza Kancelaria w ramach prowadzonej praktyki współpracuje również z wieloma Kancelariami na terenie całego kraju, a także z mediatorami, którzy specjalizują się w sprawach rozwodowych i podziale majątku.

Zapraszamy do współpracy i do zapoznania się z pełną ofertą Kancelarii w zakładce Zakres usług

Kancelaria przyjmuje interesantów :

od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. Po wcześniejszym uzgodnieniu spotkania możliwe są również godziny późniejsze

Preferowane jest wcześniejsze umówienie spotkania. ( 794-661-234) lub poprzez formularz – Umów wizytę 

Sprawy aresztowe - Dyżur

W przypadkach pilnych, w tym m.in. w sprawie weekendowych posiedzeń w przedmiocie tymczasowego aresztowania prosimy o kontakt SMS na nr 794-215-047 wraz z prośbą o pilny kontakt w sprawie aresztu.

Członkowie zespołu:

Aplikant radcowski Karolina Sekuła
Aplikant radcowski Karolina Sekuła
Aplikantka wpisana na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Szczecinie. Z Kancelarią związana jest od września 2018 r., w ramach współpracy zdobyła bogate doświadczenie w reprezentowaniu klientów przed sądami w sprawach karnych, cywilnych i rodzinnych. Do jej kręgu zainteresowań należy przede wszystkim szeroko pojęte prawo rodzinne.
Aplikant adwokacki Katarzyna Dakowska
Aplikant adwokacki Katarzyna Dakowska

Ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Europejskim Viadrina we Frankfurcie nad Odrą i na Collegium Polonicum w Słubicach. Doświadczenie zdobywała odbywając praktyki i pracując w Szczecinie, Berlinie i Wiedniu. Szczególnie interesuje się prawem spadkowym i rodzinnym, a także sprawami transgranicznymi.
Aplikant adwokacki Kornelia Balicka
Aplikant adwokacki Kornelia Balicka
W 2018 r. rozpoczęła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Szczecinie. Pracę w Kancelarii traktuje jako możliwość poszerzania wiedzy, a także zdobywania nieocenionego w zawodzie adwokata doświadczenia w występowaniu w postępowaniach sądowych. Każda sprawa stanowi dla niej nowe wyzwanie, któremu z pełnym zaangażowaniem stara się sprostać.
Kierownik sekretariatu Paulina Miętus
Kierownik sekretariatu Paulina Miętus