Kancelaria Adwokacka w Szczecinie

Witamy na stronie naszej Kancelarii prawniczej

Kancelaria mieści się w ścisłym centrum Szczecina przy ul. Małopolskiej 7/2. Kancelaria jest zlokalizowana tuż za Sądem Rejonowym Szczecin-Prawobrzeże i Zachód, nieopodal Sądu Okręgowego ( Wydział X Rodzinny, VI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych, VIII Wydział Gospodarczy), a także w pobliżu Komendy Wojewódzkiej Policji.  

Kancelaria prowadzona jest przez adwokat Agnieszkę Juchno-Marcjan, która jest absolwentką zarówno Wydziału Prawa i Administracji, jak i Wydziału Ekonomicznego, Uniwersytetu Szczecińskiego. Aplikację adwokacką odbyła przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Szczecinie pod patronatem adwokata Grzegorza Wołka. Posługuje się biegle językiem angielskim, zarówno w mowie jak i piśmie.

Nasza Kancelaria w ramach prowadzonej praktyki współpracuje również z wieloma Kancelariami na terenie całego kraju, a także z mediatorami, którzy specjalizują się w sprawach rozwodowych i podziale majątku.

Zapraszamy do współpracy i do zapoznania się z pełną ofertą Kancelarii w zakładce Zakres usług

Kancelaria przyjmuje interesantów :

od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. Po wcześniejszym uzgodnieniu spotkania możliwe są również godziny późniejsze

Preferowane jest wcześniejsze umówienie spotkania. ( 794-661-234) lub poprzez formularz – Umów wizytę 

Sprawy aresztowe - Dyżur

W przypadkach pilnych, w tym m.in. w sprawie weekendowych posiedzeń w przedmiocie tymczasowego aresztowania prosimy o kontakt SMS na nr 794-215-047 wraz z prośbą o pilny kontakt w sprawie aresztu.

Członkowie zespołu Kancelarii:

Radca prawny Karolina Sekuła

Radca prawny wpisana na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Szczecinie. Z Kancelarią związana jest od września 2018 r., w ramach współpracy zdobyła bogate doświadczenie w reprezentowaniu klientów przed sądami w sprawach karnych, cywilnych i rodzinnych. Do jej kręgu zainteresowań należy przede wszystkim szeroko pojęte prawo rodzinne.

Aplikant adwokacki Katarzyna Dakowska

Ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Europejskim Viadrina we Frankfurcie nad Odrą i na Collegium Polonicum w Słubicach. Doświadczenie zdobywała odbywając praktyki i pracując w Szczecinie, Berlinie i Wiedniu. Szczególnie interesuje się prawem spadkowym i rodzinnym, a także sprawami transgranicznymi, dzięki czemu Kancelaria oferuje pomoc prawną również w języku niemieckim, co umożliwia bezpośredni kontakt z klientem niemieckojęzycznym. Pomagamy przejść przez rozwód, postępowanie spadkowe i inne spory na terenie Polski.

W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Pytania proszę kierować na adres mailowy: kancelaria.ajm.sekretariat@gmail.com

Rechtsreferendarin Katarzyna Dakowska

Sie hat einen Doppelstudiengang – German and Polish Law (Europa – Universität Viadrina) und Magister des Rechts (Collegium Polonicum) – absolviert. Im Rahmen ihrer Ausbildung hat sie bereits Erfahrungen in Anwaltskanzleien in Szczecin, Berlin und Wien gesammelt. Sie interessiert sich besonders für das Erbrecht, Familienrecht und grenzüberschreitende Fälle, sodass die Kanzlei Rechtshilfe auch in deutscher Sprache bietet, was einen direkten Kontakt mit deutschsprachigen Mandanten ermöglicht. Wir helfen bei der Scheidung, im Erbscheinsverfahren und in anderen Fällen mit Bezug zu polnischem Recht.

Bei Fragen stehen wir Ihnen gerne zur Verfügung. Richten Sie Ihre Fragen bitte an folgende Emailadresse: kancelaria.ajm.sekretariat@gmail.com

Aplikant adwokacki Kornelia Balicka

W 2018 r. rozpoczęła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Szczecinie. Pracę w Kancelarii traktuje jako możliwość poszerzania wiedzy, a także zdobywania nieocenionego w zawodzie adwokata doświadczenia w występowaniu w postępowaniach sądowych. Każda sprawa stanowi dla niej nowe wyzwanie, któremu z pełnym zaangażowaniem stara się sprostać.