Porady prawne

Porady prawne Szczecin

Zapraszamy na blog naszej kancelarii adwokackiej. Mogą Państwo skorzystać z bezpłatnych porad prawnych zamieszczanych systematycznie w naszym serwisie. Znajdą Państwo dziesiątki bezpłatnych porad prawnych z zakresu: prawa rodzinnego, prawa spadkowego, prawa cywilnego, prawa handlowego, gospodarczego, obsługi prawnej firm oraz wiele wiele innych zagadnień związanych z prawem.

Jeśli zainteresuje Państwa jakikolwiek temat i artykuł nie wyczerpie do końca wybranego tematu to zapraszamy do kontaktu z biurem naszej Kancelarii adwokackiej w Szczecinie.

1305-2022

Rozprawy zdalne – fakt czy mit?

13 maja 2022|Porady prawne - wszystkie|

Rozprawy sądowe zdalne - fakt czy mit? Zdecydowanie fakt, chociaż z jakością połączeń bywa różnie. Dziś przygotowałam dla Państwa garść informacji praktycznych z zakresu formy przeprowadzania rozpraw. Warto tę informację zapamiętać, ponieważ to udogodnienie dotyczy nie tylko uczestników postępowania, ale

604-2022

Podział majątku małżonków z kredytem hipotecznym w tle

6 kwietnia 2022|Podział majątku i dział spadku, Porady prawne - wszystkie|

Podział majątku, który w swoim składzie zawiera nieruchomości obciążone kredytem hipotecznym Podział majątku to jedno z bardziej skomplikowanych zagadnień, którymi zajmuje się nasza Kancelaria. Często zdarza się nam prowadzić podział majątku, który w swoim składzie zawiera nieruchomości obciążone kredytem hipotecznym.

1402-2022

Ochrona prawna dziecka przed rozpowszechnianiem i udostępnianiem jego wizerunku przez rodziców

14 lutego 2022|Porady prawne - wszystkie|

Ochrona prawna dziecka przed rozpowszechnianiem i udostępnianiem jego wizerunku przez rodziców 1. Wstęp Udostępnianie zdjęć dzieci na portalach społecznościowych jest zjawiskiem stosunkowo nowym, niemniej niejednokrotnie niosącym zagrożenie dla małoletniego na różnych płaszczyznach. Jeszcze dorasta pierwsze pokolenie, którego zdjęcia były publikowane

Go to Top