Dlaczego warto powierzyć obsługę prawną naszej firmy w ręce kancelarii prawnej?

Zawsze warto wydatki firmy rozpatrywać do kątem tego czy są pożyteczne i czy choćby w dalszej perspektywie czasu będą w stanie się zwrócić. Niewątpliwie takim wydatkiem jest powierzenie spraw zaufanej Kancelarii prawnej, z którą współpraca z pewnością zoptymalizuje i usprawni działanie Twojej firmy. Poniżej kilka powodów dla których obsługa prawna jest inwestycją, którą warto podjąć.

 

 • Zawsze aktualna wiedza prawna i doświadczenie

przepisy prawne nieustannie się zmieniają, posiadamy dostęp do największej bazy aktów prawnych, specjalistycznych komentarzy i orzeczeń kwalifikacje – baza ta aktualizowana jest codziennie, nie ma więc mowy o tym, że zastosowane przepisy będą nieaktualne, inwestujemy w firmę i w ludzi, nieustanie uczestniczymy w szkoleniach podnoszących nasze kwalifikacje.

 • Łatwość w dostępie do usług prawnika

zapewniamy doradztwo prawne i stały kontakt z prawnikiem w dogodnej dla Klienta formie komunikacji ( telefon, email, kontakt bezpośredni z siedzibie Kancelarii lub w formie dyżuru u Klienta).

 • Poczucie bezpieczeństwa

nie bez przyczyny mówi się, że: Umowy sporządza się na czas wojny, a nie na czas pokoju, błąd prawny może wiązać się z dużą karą finansową nałożoną przez kontrahenta lub organ państwowy, koszt obsługi jest relatywnie niski wobec wartości możliwych strat.

 • Ekonomia czasu pracy prawnika = mniejsze koszty prawne

przy stałej obsłudze – kancelaria prawna, która prowadzi sprawy firmy w ramach stałego zlecenia zna firmę i nie ma potrzeby zapoznawania się ze sprawami firmy od początku co znacznie usprawnia liczbę roboczogodzin pracy prawnika, a zatem pomoc prawnika jest znacznie tańsza tańsze w dłuższej perspektywie, aniżeli korzystanie z doraźnych porad prawnych.

 • Szybkość działania przy minimalnym zaangażowaniu pracowników firmy

kancelaria zna sposób działania i zarządzania firmą powierzającą obsługę, nie ma potrzeby umawiania każdorazowo konsultacji, aby przedstawić sprawę od nowa, a także opowiedzieć o zakresie i przedmiocie działania firmy, kolejna sprawa w ramach obsługi często jest o zbliżonej tematyce dlatego odpowiedź na nią będzie szybka.

 • Obsługa prawna firm jest usługą zewnętrzną, a więc przedsiębiorca nie musi zatrudniać prawnika na stały etat w swojej firmie

co pozwala mu na uzyskanie znacznych oszczędności, adwokat jest do dyspozycji zawsze wtedy, gdy jest to niezbędne, a właściciel firmy może skorzystać z takiego pakietu usług, który będzie dla niego najlepiej dopasowany.

 • Dostępność

usługi prawnej i szybki kontakt z Kancelarią.

 • Zaufanie i poufność

adwokat jest związany tajemnicą adwokacką, Klient ma komfort zachowania w tajemnicy informacji przekazanych adwokatowi.

 • Skuteczność

adwokat wie jakie działania prawne należy niezwłocznie podjąć, aby osiągnąć to na czym zależy firmie powierzającej obsługę.

 • Kompleksowość podejmowanych działań

doradztwo prawne, negocjacje handlowe, reprezentacja przed sądami i innymi organami, windykacja należności.

 • Wydajność i oszczędność czasu

jest niezwykle ważna w obecnym, coraz szybszym świecie. Jeśli zatem kwestie księgowe swojej firmy oddajemy księgowemu, a obsługę systemów informatycznych informatykowi, to czemu nie przekazać problemów prawnych swojego przedsiębiorstwa prawnikowi. Zlecasz prowadzenie spraw prawnych profesjonaliście, a sam rozwijasz firmę i mnożysz dochody.

 • Prawna optymalizacja działalności firmy

Wiele biznesów funkcjonuje bardzo dobrze, a przynajmniej należycie – przynoszą dochody, przyciągają klientów i partnerów biznesowych, jednak rozwijająca się firma zmaga się często z brakami w dokumentacji pracowniczej np. nieaktualnymi regulaminami pracy albo słabymi zabezpieczenia danych osobowych przetwarzanych w przedsiębiorstwie.

 

Szukasz kancelarii prawnej w Szczecinie i okolicach, która zajmie się profesjonalnie obsługą prawną Twojej firmy? Zapraszamy do kontaktu:

tel. 794-661-234 – Kancelaria

agnieszka.juchno@gmail.com
adwokat@kancelaria-ajm.pl